|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » United dhe Arsenal të interesuar për Suarez

United dhe Arsenal të interesuar për Suarez 

suarez_hd

Manchester United dhe Arsenal janë duke e vështruar nga afër situatën e Luis Suarezit te Barcelona.

Daily Mail shkruan s Suarez përballet me një pasiguri për të ardhmen dhe për shkak të mos ambientimit të tij te klubi aktual, po shqyrton largimin.

Eshtë Liverpooli që po mendon për rikthimin e tij, por pengesë do të jenë Manchester United dhe Arsenal.

United dhe Arsenal janë të vetdishëm se duhet të bëjnë oferta prej 80 milionë funtesh dhe që të dyja klubet janë në gjendje që të përmbushin apetitet e Barcelonës.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0