|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Magazina » Super modelja Gigi fotosesion për markën e njohur “Guess” (Foto)

Super modelja Gigi fotosesion për markën e njohur “Guess” (Foto) 

gigi5-600x330

Super modelja me famë botërore, Gigi Hadid ka bërë një fotosesion për markën e njohur “Guess”. Bukuroshja seksi e cila është njëra ndër fytyrat më të kërkuara në botën e modës amerikane tashmë ka publikuar fotosesionin në fjalë.

Bjondina në këto fotografi shfaqët me poza mjaft të nxehta dhe provokative duke zbuluar pjesë nga hiret e saj të cilat janë për tu pasur zili.Copy-of-gigi2 Gigi gigi4

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0