|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Magazina » Soni Malaj, së shpejti me këngën “Tulipan i bardhë” në anglisht (Foto)

Soni Malaj, së shpejti me këngën “Tulipan i bardhë” në anglisht (Foto) 

soni-malaj-s-euml-shpejti-quot-tulipani-quot-n-euml-anglisht-foto_hd

Pas vlerësimeve që mori në Shqipëri dueti “Tulipan i Bardhë” mes këngëtares Soni Malaj dhe këngëtarit arab, Saad Ramadan, kënga e tyre do të vij edhe në version anglisht.

Në një foto të publikuar me Saad në Instagram, Soni shkruan: “Tashmë edhe versioni anglisht i këngës”

Ndërsa Saad ka shkruan në llogarinë e tij Instagram, se versionin anglisht mund ta ndiqni në kanalin You Tube me titullin “Habibi”.


T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0