|Monday, May 22, 2017
You are here: Home » Magazina » Ryva sjellë videoklipin me ndryshime (Video)

Ryva sjellë videoklipin me ndryshime (Video) 

riva

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Tarabuka Band dhe Dj Star.

Ky projekt që mban titullin “Dalim sonte”, në trilerin e publikuar nga artistët ditë më parë kishte titullin “Lulija jonë”.

Arsye për këtë ndryshim duket të ketë qenë këngëtarja Mirsa Kërçeli e cila po të njëjtën ditë kishte publikuar në versionin audio një këngë që mbante titullin “Lulija”.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0