|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Ronaldo këshilloi djalin e tij ti afrohet Mesit (video)

Ronaldo këshilloi djalin e tij ti afrohet Mesit (video) 

1421181645_extras_noticia_foton_7_1

Një episod shumë interesant ka ndodhur para ceremonisë së “Topit të Artë”, e cila u zhvillua dje në Zyrih të Zvicrës. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, këshilloi djalin e tij t’i afrohej rivalit të tij më të madh, Lionel Messit. Më pas i thotë argjentinasit: “Djali sheh videot dhe flet për ty.” Padyshim që këtë gjë askush nuk e kishte pritur … /Marca.com/

 

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0