|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Robben: Largimi nga Real Madridi, vendimi më i mirë i karrierës sime

Robben: Largimi nga Real Madridi, vendimi më i mirë i karrierës sime 

roben-bayern

Arjen Robben mendon se largimi nga Real Madrid dhe transferimi në Bayern Munich ka qenë vendimi më i mirë në karrierën e deritanishme.

Arjen Robben u largua nga Real Madridi në vitin 2010, derisa u transferua te Bayern Munichu. Reprezentuesi holandez ka thënë se ky ka qenë vonimi më i mirë që ka marë ndonjëherë në karrierën e deritanishme.

“Unë kam ardhur në FC Bayern në moshën 25 vjeçare. Ky ishte vendimi më i mirë i karrierës sime”, ka deklaruar Robben gjatë një konference në Doha të Katarit, ku Bayern po zhvillon përgatitjet.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0