|Saturday, May 13, 2017
You are here: Home » Magazina » Rita Ora thyen rekord me shfaqjen e parë në The Voice

Rita Ora thyen rekord me shfaqjen e parë në The Voice 

ora

8.05 million shikues tërhoqi debutimi i Rita Orës mbrëmë në ‘The Voice UK‘. Kjo shifër ka çuditur edhe vetë producentët e spektaklitm të cilët e paguan këngëtaren 500 mijë pound për të qenë në panelin e konkursit të këngës.

Shfaqja që nisi serinë e katërt të ‘The Voice UK’, u transmetua të shtunën në orën 19:00 në BBC dhe mësohet të ketë shënuar rekordin e shikueshmërisë në televizionin Britanik. Shifra e audiencës kaloi madje edhe një episod shumë të diskutuar të “Celebrity Big Brother”, ku merrte pjesë personazhi famëkeq Perez Hilton.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0