|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Vaksincagram » Rihanna mahnitëse në fotosesionin për “ELLE” magazine

Rihanna mahnitëse në fotosesionin për “ELLE” magazine 

Vaksincagram
Rihana2

 

Rihanna

 

Rihanna pa dyshim është njëra nga yjet më të famshme të Holliwood-it. Artistja me famë botërore me çkado që bën ajo e ka të siguruar e gjithë vëmendjen mediatike.

Pop ylli nga Barbadosi, e njohur për hitet e saj të shumta dhe jo vetëm kaq ajo bën po aq bujë edhe me skandalet e saj dhe mënyrën e jetës se si bën.

Rihanna gjithashtu për shkak të linjave trupore super seksi që ka, është e kërkuar mjaftë shumë edhe nga firmat e njohura e revistat prestigjioze. Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur “ELLE”.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0