|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Punë e kryer! Shaqiri tek Interi për 18 mln euro

Punë e kryer! Shaqiri tek Interi për 18 mln euro 

181-650x336

Gazeta prestigjioze “Bild” zbulon se Xherdan Shaqiri do të huazohet tek Interi pa pagesë dhe në fund të sezonit Interi do të paguajë 18 mln euro për mesfushorin. Kryetari i bordit mbikëqyrës të klubit bavarez, Karl-Heinz Rummenige, ndihmon sërish klubin e tij të dytë të zemrës, duke mos kërkuar pagesë që në janar për huazimin.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0