|Wednesday, May 3, 2017
You are here: Home » Magazina
Ryva sjellë videoklipin me ndryshime (Video)

Ryva sjellë videoklipin me ndryshime (Video)

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Tarabuka Band dhe ...

Rita Ora nominohet për çmimin “Oscar”

Rita Ora nominohet për çmimin “Oscar”

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është nominuar për çmimin “Oscar” për kolonën zanore më të mirë me këngën ...

I arrestohet bashkëshorti, Rezarta Shkurta mbyll Instagramin

I arrestohet bashkëshorti, Rezarta Shkurta mbyll Instagramin

Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar mjaft e vëmëndshme ndaj rrjeteve sociale, ku pas arrestimit të bashkëshortit të ...

Tuna e dridh jurinë dhe publikun e Dancing me “Belly Dance”, merr pikë maksimale (Video/Foto)

Tuna e dridh jurinë dhe publikun e Dancing me “Belly Dance”, merr pik...

Këngëtarja e suksesshme, Tuna, ka vazhduar me peformancat e saja spektakolare në ‘Dancing with the Stars Albania ...

Showbiz
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Tarabuka Band dhe ... Full article

Magazina

Vaksincagram
Ajo gjithmonë shkakton valë në mediat sociale me postimet dhe selfiet e saj. Por Holly Hagan sot ka shkaktuar “valë” edhe në pishinë, të cilën e pushton e vetme ... Full article
0