|Friday, April 14, 2017
You are here: Home » Sport » Luis Enrique: Messi është shëruar plotësisht

Luis Enrique: Messi është shëruar plotësisht 

lionel-messi-barcelona

Pas fitores ndaj Real Madridit, me rezultat 4:0, trajneri Barcelonës, Luis Enrique ka edhe një lajm të mirë për tifozët e klubit katalunas.

Ai ka konfirmuar se ylli i skuadrës, Lionel Messi është shëruar plotësisht nga lëndimi të cilin e kishte pësuar në ndeshjen ndaj Las Plamas., transmeton Express.

“Messi është shëruar plotësisht. Ky është një gëzim për ne, për ta parë sërish në fushë lojtarin më të mirë në mesin tonë, dhe për ta shijuar lojën e tij”, ka deklaruar Enrique para ndeshjes me Romën në konferencën për media.

 

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0