|Wednesday, June 28, 2017
You are here: Home » Vaksincagram » Jennifer Lopez nxjerr në pah linjat sensuale

Jennifer Lopez nxjerr në pah linjat sensuale 

JLOpezNuk ka asnjë dyshim që 45 vjeçarja Jennifer Lopez duket në formë perfekte trupore, pavarësisht viteve që mban mbi supe. Ajo ka pozuar për numrin e muajit janar të revistës “Self”, ku është rrëfyer për punën dhe planet e saj gjatë vitit 2015.

 Në fotografitë që gjenden bashkëngjitur të realizuara enkas për revistën, JLo shihet tejet sensuale duke bërë paralele, e veshur vetëm me mbathje të bardha dhe me një gjysmë bluzë, prej nga duket barku i saj i tonifikuar. Më tej e veshur me pantallona të bardha dhe kanotiere të bardhë, këngëtarja nënë e dy fëmijëve, tregon një fizik për tu pasur zili.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0