|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Magazina » Jennifer Lopez: Jam single !

Jennifer Lopez: Jam single ! 

Hot-Jennifer-Lopez-On-Sand-Photography-700x525

Jennifer Lopez është njëra ndër këngëtaret më të bukura dhe me të fashme në gjithë botën. Të gjithë janë sy e vesh kur ajo promovon ndonjë videoklip, ngase jo vetëm që këngët e saj shndërrohen në hite të vërteta, por dhe se ajo gjithnjë paraqitet e nxehtë në këto projekte, transmeton Tribuna.

Ditë më parë ylli hollivudian u përfol se u kthye në krahët e ish të dashurit, Casper Smart, mirëpo kjo nuk doli të jetë e vërtet, pasi që vet ajo u deklarua për një media amerikane që të gjitha kanë qenë spekulime.

Kështu që Jennifer Lopez është ende single, e sigurisht ajo mbetet ëndrra e secilit mashkull, mirëpo këtë fat nuk mund ta ketë çdo njëri.

rs_634x951-140613094948-634.jennifer-lopez-cover-new-wall-2014-billboard.jl_.061314

Hot-Jennifer-Lopez-On-Sand-Photography-700x525

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0