|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Bota » Ja si vritet polici në sulmin terroristë ndaj gazetarëve francezë (Video)

Ja si vritet polici në sulmin terroristë ndaj gazetarëve francezë (Video) 

screenshot

Në YouTube kanë filluar të publikohen video nga sulmi terrorist ndaj gazetarëve francez.

Në një nga video shihet se si një terrorist vret një gazetar, duke e qëlluar me armë zjarri në kokë

Raportohet se të paktën 12 persona janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur rëndë, kur persona të armatosur kryen një “masakër” në zyrat e një reviste satirike anti-islamike në Paris.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0