|Saturday, May 13, 2017
You are here: Home » Bota » ISIS po e shkatërron kanabisin në Siri (Foto)

ISIS po e shkatërron kanabisin në Siri (Foto) 

Kanbisi-700x384

ISIS ka filmuar shkatërrimin e një sasie të madhe kanabisi afër qytetit Aleppo dhe e kanë publikuar videon në faqet radikale në internet.
Ata gjetën drogën në strehë në fshatin Characola, afër Aleppo’s

kanabisi2 kanabisi3 kanabisi4 kanabisi5

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0