|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Interi dërgon ofertën e fundit për Shaqirin

Interi dërgon ofertën e fundit për Shaqirin 

shaq

Gianluca Di Marzio sapo ka raportuar se Interi ka dërguar një ofertë të fundit në zyrat e drejtuesve të skuadrës bavareze për shërbimet e Shaqirit.

Oferta në fjalë është kjo: Nerazzurët ofrojnë 2 milionë euro për huazimin e Shaqirit deri në fund të sezonit, ku më pas do të paguajnë 12 milionë euro për të blerë kartonin e plotë të tij dhe 1 milionë euro bonus nëse ata arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve.

Oferta e skuadrës italiane është e përafërt me kërkesat e Bayernit, që besohet se kërkon vetëm 15 milionë euro për kartonin e Shaqirit. Sidoqoftë, orët në vazhdim pritet të jetë deçizive për këtë transferim, pasi pritet vendimi i Bayernit.

 

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0