|Friday, April 14, 2017
You are here: Home » Vaksincagram » Holly Hagan “e nxeh” pishinën

Holly Hagan “e nxeh” pishinën 

Holly Hagan

Ajo gjithmonë shkakton valë në mediat sociale me postimet dhe selfiet e saj.

Por Holly Hagan sot ka shkaktuar “valë” edhe në pishinë, të cilën e pushton e vetme në një palë bikini ngjyrë rozë.

Bukuroshja ka treguar trupin e saj seksi, derisa shijon ca momente relaksi pranë një pishine në një mot të mirë me diel.

22-vjeçarja e shout televiziv të MTV, “Geordie Shore”, aktualisht qëndron në ishullin tropikal Capa Vere, nga ku edhe vijnë fotografitë se saj.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0