|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Kronika e Zezë » Gjendet i ngrirë një emigrant kosovar në Hungari

Gjendet i ngrirë një emigrant kosovar në Hungari 

FrozenNose

Një kosovar është gjetur i ngrirë nga i ftohti sapo ka kaluar kufirin me Hungarinë, shkruan portali index.hu

Lajmin dhe përkthimin e shkurtër për këtë tragjedi njerëzore që po u ndodh qytetarëve kosovarë, të cilët po largohen nga vendi, e ka transmetuar Gazeta Blic.

Sipas informatës së këtij portali, kosovari është gjetur i vdekur natën e Vitit të Ri. Gjetjen e kufomës së të riut e ka konfirmuar edhe policia hungareze.

 

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0