|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Ermir Lenjani transferohet në Francë, firmos me Rennes

Ermir Lenjani transferohet në Francë, firmos me Rennes 

lenjani

Karriera e Ermir Lenjanit, po merr një kthesë të paparashikueshme. Ndërkohë që mediat gjermane dhe ato italianë flisnin për arritjen e mundshme të marrëveshjes me Shtutgartin apo Veronën, futbollisti i kombëtares firmosi me francezët e Rennes duke u larguar nga ekipi zviceran i St.Gallenit. Futbollisti i ri i i kuqezinjve pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, lajm që u konfirmua dhe nga ana e trajnerit të këtij ekipi Jeff Saibenen, nënshkroi  marrëveshjen  me klubin Rennes

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0