|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Berlusconi: Nuk e ndërroj Milanin me asnjë skuadër tjetër

Berlusconi: Nuk e ndërroj Milanin me asnjë skuadër tjetër 

berlusconi

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, i ka siguruar të gjithë tifozët Rossonerë se nuk do ta shesë skuadrën, dhe se nuk do ta ndërronte atë me asnjë skuadër tjetër.

Milani ka qenë në krizë së fundmi, teksa Berlusconi para pak ditësh deklaroi se është i inatosur me lojtarët e tij pas humbjes ndaj Atalantas. Sidoqoftë, ai tani ka shfaqur besimin e tij tek trajneri dhe tek lojtarët.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0