|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Bayerni: Faleminderit Shaqë, suksese në Inter

Bayerni: Faleminderit Shaqë, suksese në Inter 

318418-cabbf592d41523b62cf71bb02712820b

Bayern Munchen, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Interin, për transferimin e Xherdan Shaqirit në San Siro.

Gjatë konfirmimit të lajmit, bavarezët kanë falënderuar Shaqirin për kontributin e dhënë te Bayerni, duke i dëshiruar suksese në Itali.

“Shaqiri ka vendosur të kalojë te Interi. Marrëveshja mes Interit dhe Bayernit është arritur. Ai do t’i kryej testet mjekësore nesër, dhe pastaj do të nënshkruaj kontratën. Faleminderit për kohën tuaj në Bayern dhe gjithë të mirat në Itali”, shkruhet në faqen zyrtare të Bayernit.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0