|Friday, May 26, 2017
You are here: Home » Sport » Barcelona, fiton ndaj Elches (Video)

Barcelona, fiton ndaj Elches (Video) 

2015-01-15_ELCHE-BARCELONA_18.v1421362244

Barcelona ka arritur të shënojë fitore solide me rezultat 4-0 në udhëtim te skuadra e Elches, duke vazhduar për në fazën tjetër të Copa del Reyt me rezultat të përgjithshëm nga dy ndeshje, 9-0.

Barcelona arriti që të tre golat e këtij takimi ti shënojë në pjesën e parë. Mathieu 21’ Roberto 40’ dhe Pedro 43’ ishin realizatorët.

Pjesa e dytë ishte më e qetë dhe nuk kishte shumë raste, pasi të dy skuadrat ishin të kënaqur me rezultatin. Në minutën e fundit, Adriano shënon për 4-0.

Kështu, Barcelona vazhdon tutje në kuadër të Copa del Reyt.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0