|Monday, May 29, 2017
You are here: Home » Sport » Adnan Januzaj lakmon PSG-në

Adnan Januzaj lakmon PSG-në 

adnan-januzaj-

Adnan Januzaj raportohet se është duke u kërkuar edhe nga gjiganti francez, Paris Saint-Germain.

Anësori shqiptar i Manchester United po anashkalohet nga trajneri i ri i skuadrës, Louis Van Gaal.

Në pamundësi për të fituar kohë loje te Djajtë e Kuq, ai raportohet se do të lejohet të largohet në formë huazimi, me Real Sociedad dhe Everton që u përmendën si destinacione të mundshme së fundmi .

Por për të interesim ka shprehur edhe kampioni i Francës, PSG, raporton Le Parisen, transmeton Telegrafi.

Për një kalim në kryeqytetin francez i interesuar mësohet të jetë edhe vetë lojtari, veçanërisht për faktin se ai do të mund të luajë edhe në Ligën e Kampionëve.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0