|Saturday, May 6, 2017
You are here: Home » Kronika e Zezë » 21 vjeçari nga Sllupçani humb jetën në rrugën Kumanovë Likovë

21 vjeçari nga Sllupçani humb jetën në rrugën Kumanovë Likovë 

D429A6F152472028DCA07E759D3B5426

Një person humbi jetën në një aksident të rëndë që ndodhi mbrëmë rreth orës 19 në rrugën rajonale Kumanovë ­Likovë. “Ljuman M (21) nga fshati Sllupçan, duke drejtuar automjetin “ford puma” me targa të Kumanovës në afrsi të varrezave të fshatit Orizarë e humbi kontrollin ndaj automjetit dhe ka kaluar në anë e majtë të rrugës ku më pas u përplas me një objekt  në rrugë, informon zëdhënësja e MPB-së,  Marija Jakovlevska.

Nga lëndimet e marra 21­vjeçari, banor i Sllupçanit ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku i ndihmës së shpejtë të Kumanovës vetëm e ka konstatuar vdekjen e djaloshit.

T’fundit nga rubrika:


Add a Comment

0