|Thursday, August 27, 2015
You are here: Home
Video nga aksioni policor në Vaksincë ku u kapën 128 migrantë nga Siria (VIDEO)

Video nga aksioni policor në Vaksincë ku u kapën 128 migrantë nga Siria...

Në aksionin policor në fshatin Vaksincë mbrëmë janë arrestuar 128 migrantë nga Siria, Iraku dhe vende tjera. ...

Arrestohet Adem Alili nga fshati Vaksincë i dyshuar për vrasje

Arrestohet Adem Alili nga fshati Vaksincë i dyshuar për vrasje

Adem Alili, 68-vjeç, nga fshati Vaksincë është njëri ndër të arrestuarit e aksionit të enjten në mëngjes ...

Zaev: Shqiptarët e rastit ‘monstra’ janë të pafajshëm

Zaev: Shqiptarët e rastit ‘monstra’ janë të pafajshëm

Kreu i Lidhjes Socialdemokrate opozitare të Maqedonisë Zoran Zaev, lidhur me vrasjen te Liqeni i Smilkovës, ka ...

Nesër publikohet “Monstra”, mediat  thonë se ky është fundi i VMRO-së dhe BDI-së

Nesër publikohet “Monstra”, mediat thonë se ky është fundi...

Portali “Ohridsky” jep detaje lidhur me vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës. Sipas Sasho Denesoski, “bomba” ...

Video lajm
Live
Top lajm
Ndiqeni rrëfimin e Hamdi Ndrecaj –Udhëheqës/ koordinator i Gardës së Iliridës Shenasi Mehmeti, ... Full article
Most Commented
ISIS ka filmuar shkatërrimin e një sasie të madhe kanabisi afër ...
January 10, 2015(0)
Katër përfaqësuesit fetarë shqiptarë janë duartrokitur gjatë ecjes së tyre në ...
January 11, 2015(0)
Arsenali ka shënuar fitore të thellë në shtëpi ndaj Stoke Cityt ...
January 11, 2015(0)
Roma ka arritur që të shënojë dy gola dhe të rikthehet ...
January 11, 2015(0)
Vaksincagram
Ajo gjithmonë shkakton valë në mediat sociale me postimet dhe selfiet e saj. ... Full article
Lajme
Në aksionin policor në fshatin Vaksincë mbrëmë janë arrestuar 128 migrantë nga Siria, Iraku dhe vende tjera. Zëdhënësi i MPB-së Ivo ... Full article
Adem Alili, 68-vjeç, nga fshati Vaksincë është njëri ndër të arrestuarit e aksionit të enjten ...
Kreu i Lidhjes Socialdemokrate opozitare të Maqedonisë Zoran Zaev, lidhur me vrasjen te Liqeni i ...
Portali “Ohridsky” jep detaje lidhur me vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smilkovës. Sipas Sasho ...
Sport
Barcelona ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Atletico Madridit me rezultat 1-0 duke u shpallur kështu edhe në mënyrë ... Full article
Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka konfirmuar se Lionel Messi do të vazhdojë të godasë ...
Uefa sapo ka konfirmuar në mënyrë zyrtare se nuk do të merr ndonjë aksion për ...
Ka 4 javë që Milan nuk fiton në Seria A. Humbjen e fundit e pësoi ...
Tech
Samsung Galaxy S6 do të ketë ekran Quad HD me rezolucion prej 2560 x 1440 piksel. Galaxy S6 do të jetë një telefon që ... Full article
Sipas një raporti të ri të publikuar nga BGR, Apple pritet të lëshojë një përditësim të iOS 8 javën e ardhshme. Publikimi nuk e ...
Nëse ju nuk doni  për të prerë dru  me dorë ka edhe zgjidhje të tjera  të tilla automatikisht. Për ata që jetojnë në zonat ...
Prodhimi masiv i Apple MacBook Air me 12-inç dhe i orës së mençur Apple Watch pritet të fillojë në 2015, pasi që partnerët e ...
Më shumë lajme
Në Pallatin e Kulturës “Jusu Gërvalla në Deçan kanë filluar homazhet në nderim ...
May 24, 2015(0)
 
Bota »
Një grup prej 30 emigrantësh ilegalë është ndaluar nga Policia britanike, pasi u ...
May 21, 2015(0)
Pesë meshkuj dhe një femër kanë përfunduar në pranga të Policisë së Kosovës ...
January 15, 2015(0)
Lugina e Oymyakon në verilindje të Rusisë, është vendi ku toka regjistron temperaturat ...
January 19, 2015(0)
 
ADVERTISMENT
Magazina
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Tarabuka Band dhe Dj Star. Ky projekt që mban titullin “Dalim sonte”, në trilerin e publikuar nga artistët ditë më parë ... Full article
Këngëtarja shqiptare Rita Ora është nominuar për çmimin “Oscar” për kolonën zanore më të mirë me këngën “Grateful”. Kënga e Ritës është përdorur për filmin e vitit 2013 “Beyond ...
Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar mjaft e vëmëndshme ndaj rrjeteve sociale, ku pas arrestimit të bashkëshortit të saj, ajo ka mbyllur Instagramin. Faqja e saj zyrtare ka qënë aktive ...
Këngëtarja e suksesshme, Tuna, ka vazhduar me peformancat e saja spektakolare në ‘Dancing with the Stars Albania 5′ – tani duke u dridhur në skenë me ç’rast shokoi jurinë. ...
Life
Kronika e zezë
ShëndetësiKuzhinaKulturëTab name
Content
Content
 
0