|Saturday, October 25, 2014
You are here: Home
Zbulohet sekreti më i madh i Jugosllavisë: Në arkivol nuk ishte trupi i Titos…

Zbulohet sekreti më i madh i Jugosllavisë: Në arkivol nuk ishte trupi i ...

Gjatë ceremonisë së varrimit kryetarit legjendar të ish Republikës Socialiste Federative të Jugosllavisë, Josip Broz Tito, ka ...

Tentim për vrasje në Likovë

Tentim për vrasje në Likovë

SPB e Kumanovës ka ngritur kallëzim penal kundër Q.A (54) nga Likova për shkak të dyshimit se ...

Kush është Avdijaj, 50-milionëshi i cili zgjodhi Shqipërinë? (VIDEO)

Kush është Avdijaj, 50-milionëshi i cili zgjodhi Shqipërinë? (VIDEO)

Donis Avdijaj do të jetë një prurje e madhe për Kombëtaren shqiptare. Sulmuesi kosovar, Donis Avdijaj, ka ...

1 MILION EURO SHPËRBLIM PËR FITORE KUNDËR SERBISË OFRON BESNIK BENZ

1 MILION EURO SHPËRBLIM PËR FITORE KUNDËR SERBISË OFRON BESNIK BENZ

Menjeher pas paralajmrimit se per ndeshjen Serbi-Shqiperi, policia serbe do te arrestoj cdo tifoz shqiptar, ka ardhur ...

Lajm i hidhur
Gjilani ka përjetuar edhe një ngjarje tjetër tragjike. ... Full article
Amanetet e shkruara në një letër prej një ...
Lajmet e fundit
HOT News
Shkup, 18 shtator – Është shpallur Republika e Iliridës. Nevzat Halili me ... Full article
Most Commented
Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Republikës se Maqedonisë ...
September 23, 2014(9)
Sed eu leo non arcu mollis porta. ...
July 13, 2012(9)
Banorët e luginës Hundëza në Azi, tërheqin ...
September 17, 2014(4)
Sipas mediave botërore që janë duke e ...
September 10, 2014(2)
Sulmuesi shqiptar shënon ...
September 17, 2014(2)
ADVERTISMENT
News
Gjithsej 37 është numri i emigrantëve të arrestuar nga aksioni policor në fshatin Vaksincë të Komunës së Likovës. Emigrantët të cilët ... Full article
Në prag të festës së Kurban Bajramit, sot në sheshi “Maqedonia” në Shkup ishte i ...
Nepotizmi i theksuar në Maqedoni ka përfshirë edhe diplomacinë e këtij vendi. Skandali i radhës ...
  Republika e Iliridës u shpallë javën e kaluar dhe ishte lajmi qendror që pushtoi ...
Tech
Apple e ka lëshuar versionin e ri të sistemit të saj operativ, iOS 8 të mërkurën, ndërsa tani sipas një raporti të ri thuhet ... Full article
BE-ja është duke hetuar nëse shuma e madhe e parave që Facebook ka paguar për blerjen e WhatsApp është e mirë për publikun, dhe ...
Sot gjatë ditës aplikacioni i famshëm për komunikim, Viber, ka lëshuar funksionin e ri i cili ua mundëson përdoruesve të saj të bëjnë video ...
Sport
Donis Avdijaj do të jetë një prurje e madhe për Kombëtaren shqiptare. Sulmuesi kosovar, Donis Avdijaj, ka marrë një vendim të ... Full article
Menjeher pas paralajmrimit se per ndeshjen Serbi-Shqiperi, policia serbe do te arrestoj cdo tifoz shqiptar, ...
Gerard Pique ka thënë se Katalunia ka të drejtë të vendosë për pavarësinë e vet, ...
Mbrojtësi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi, përsëri është ftuar në kombëtaren e Gjermanisë. Tekniku gjerman ...
Më shumë lajme
Tech »
Krahas modelit të ri të Xperia Z3, Xperia E3 dhe Xperia Z3 Compact, prodhuesi i njohur ...
Barcelona mban vendin e parë për paratë që duhet të derdhë në llogaritë ...
July 15, 2012(1)
SPB e Kumanovës ka ngritur kallëzim penal kundër Q.A (54) nga Likova për ...
October 13, 2014(0)
Siçilianët që nuk i shpëtojnë dot krahut të zgjatur të mafias Antonia Quirke ...
September 28, 2014(0)
 
ADVERTISMENT